Пляж Бо Валлон

484

Пам’ятки в Пляж Бо Валлон, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пляж Бо Валлон, екскурсовод, замовити екскурсію,

Бо Валлон є одним з найбільш відомих і великих пляжів на острові Мае. Він розташований на північно-західному узбережжі, в трьох кілометрах від міста Вікторія, у величезному затоці «Бай Бо Валон». З цієї затоки відкривається вид на сусідній острів Норз Острови. Сам пляж знаходиться між готелем Хілтон Норзхолм, розташованому на півночі, і рибальським селищем Меридан, розташованому на півдні.

Тутешні умови ідеально підходять для купання, але ви повинні бути обережні, щоб не підпливти до човні рибалок і не потрапити в мережу. У північній частині пляжу є кілька прекрасних місць для підводного плавання, особливо навколо великих гранітних скель. Під час відливу у воду слід заходити дуже обережно, тому що тут водиться багато морських їжаків і навіть спеціальне взуття, найчастіше, не рятує від їх уколів.

Інфраструктура пляжу розвинена дуже добре, біля нього знаходиться безліч готелів. На узбережжі розташовані численні ресторанчики і бари, в яких можна добре відпочити і перекусити. На пляжі ви зможете взяти на прокат парасольки, шезлонги, матраци і спорядження для дайвінгу.