Пляж Гинчо

898

Пам’ятки в Пляж Гинчо, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пляж Гинчо, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 122

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Пляж Гинчо є одним з найкрасивіших і популярних пляжів в Португалії. Він розташований в 40 кілометрах в західному напрямку від Лісабона, в безпосередній близькості з невеликим містом Кашкайш.

Цей просторий піщаний пляж знаходиться в невеликій бухті, яка по краях оточена скелями. Він має широкий вихід у море, але в середині скелі і по краях бухти він ускладнений прибійній хвилею. На пляжі працює кафе і ресторан, в яких відпочиваючі можуть пообідати вишуканими стравами.

Пляж стане знахідкою для любителів відсерфінга і кайта. До слова сказати, новачкам тут краще не випробовувати долю, так як висота хвилі часом досягає 1.5 метрів. На пляжі регулярно проводяться чемпіонати з віндсерфінгу. Кращий час для серферів настає, коли стихає вітер, зазвичай це відбувається пізно ввечері або рано вранці. Узбережжя буквально осыпано наметами з різної професійної екіпіровкою для віндсерфінгу.