Пляж Синкерим

703

Пам’ятки в Пляж Синкерим, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пляж Синкерим, екскурсовод, замовити екскурсію,

Пляж Синкерим розташований на узбережжі Північного Гоа, в 15 кілометрах від міста Панаджі, і вважається одним з наймальовничіших місць в Гоа. Пляж розташований між пляжем Кандолім і фортом Агуада і вкрито білосніжним найчистішим піском, а по периметру оточений зеленими пальмовими гаями.

На пляжі дуже розвинена туристична інфраструктура, на кожному кроці зустрічаються шекі і кафе, де можна поїсти індійських страв і випити освіжаючих напоїв. Поруч з пляжем розташовані готелі і гестхауси на будь-який смак і достаток. Пляж Синкерим можна назвати досить фешенебельним, так як тут часто відпочивають багаті індуси, тому крім недорогих кафе і ресторанів, часто зустрічаються ресторани класу люкс.

На самому пляжі можна не лише спокійно полежати на хрусткому піску і позасмагати, але і зайнятися катанням на водних лижах, віндсерфінгу і вітрильним спортом, і, звичайно ж, риболовлею.Найближчі пам’ятки до пляжу Синкерим, це знаменитий форт Агуада, розташований в чотирьох кілометрах від пляжу. З-за своєї мальовничої краси і розвиненою інфраструктурою пляж Синкерим вважається одним з популярних пляжів в Північному Гоа.