Пляж в Пенише

574

Пам’ятки в Пляж у Пенише, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Пляж у Пенише, екскурсовод, замовити екскурсію,

Пляж в Пенише можна назвати центром процвітання серфінгу в Європі. Саме тут щорічно проводиться міжнародний чемпіонат з цього захоплюючого виду спорту. Пляж знаходиться в 90 кілометрах у бік півночі від Лісабона.

Незважаючи на те, що тут розташований спот Супертубос, що приймає чемпіонати, в Пенише достатню кількість піщаних, де спробувати свої сили можуть не тільки професіонали, але і любителі. Умови для катання зберігаються кожен день протягом усієї берегової лінії, довжина якої становить 15 кілометрів.

Крім того, це місце має не тільки відмінні умови для катання, але і володіє цілим рядом інших переваг. Тут відсутні акули і досить привабливі низькі ціни при наявності розвинутої туристичної інфраструктури, а також є ціла система шкіл серфінгу. Але, звичайно, є й мінуси – максимальна температура води не перевищує 22 градусів навіть у літній час.