Поле для гольфу Corales

284

Пам’ятки в Поле для гольфу Corales, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Поле для гольфу Corales, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 3 869

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Домінікана з десятками дизайнерських гольф-майданчиків світового рівня, оточених прекрасною незайманою природою, стала новим популярним місцем для гри в гольф. Сьогодні сюди з’їжджаються любителі цієї аристократичної гри з усього Карибського регіону.

Пунта-Кана має 12 професійних полів для гольфу, які були спроектовані такими дизайнерами, як Джек Ніклаус, PB Дай, Тому Фаціо, Нік Фалдо і Нік Прайс. Можливо, вам ці імена нічого не говорять, але серед людей, які професійно грають у гольф, вони звучать, як музика. Всі поля розташовані дуже компактно, буквально в межах години їзди один від одного. Найперше 18-лункове гольф-поле було побудовано в 1991 році для комплексу готелів Barcelo. Його розробив іспанець Хосе-Пепе-Ганседо, колишній профі.

Поле для гольфу Corales, створене Фаціо, відрізняється прекрасним розташуванням прямо на морському узбережжі. Його межі збігаються з обрисами берегової смуги, що переходять на прямовисні скелі. Морський вітер вносить додатковий елемент непередбачуваності в політ м’яча, а прекрасні пейзажі піднімуть вам настрій навіть у разі не занадто вдалого удару.

До речі, якщо ви надумаєте долучитися до цієї гри, то не варто турбуватися про свій недостатній рівень підготовки і бігти в магазин за ключками: всі гольф-курорти пропонують ключки в оренду за розумними цінами, а також уроки гри від загальновизнаних професіоналів.