Політ на повітряній кулі як вибрати

4-25-2021

Політ на повітряній кулі-це чудове пригода і незабутній подарунок! вас чекає романтична повітряна подорож, прекрасний вид землі зверху і небесна панорама з яскравим сонцем і білими хмарами.

Перед стрибок з парашутом Львів ви пройдете невеликий інструктаж на землі, а потім зійдете на борт повітроплавного судна. Аеростат м’яко підніметься в небо, на висоту 300-500 метрів, і повільно попливе по найкрасивіших повітряних маршрутах.

Ви можете вибрати:

  • політ на повітряній кулі в псковській області, над містами псков, порхів, новосокольники, великі луки або пушкінськими горами. Перед вами розгорнуться мальовничі російські пейзажі, озера, ліси, луки і пагорби. З висоти пташиного польоту ви побачите стародавні фортеці, білокам’яні церкви і старовинні собори. Управління візьме на себе досвідчений пілот, який буде регулювати висоту і напрямок руху, а в кінці зробить м’яку посадку.
  • політ на повітряній кулі над санкт-петербургом. Ваш небесний маршрут пройде над мальовничою ленінградською областю, над містами пушкін, павловськ, гатчина або червоне село. Ніби на долоні, перед вами постануть старовинні споруди, палаци, парки і величні творіння зодчих 19 століття.
  • політ на повітряній кулі в великий новгород. Він пройде над старим центром міста з білокам’яними церквами і фортецями або над «маленьким морем» – безкрайнім, суворим і прекрасним озером ільмень.

Політ на повітряній кулі триватиме близько години, і за час повітряної прогулянки ви отримаєте найприємніші враження і позитивні емоції!

Загальна інформація: точний маршрут польоту на повітряній кулі визначається напрямком і швидкістю вітру, а зручне місце посадки визначає пілот. Від місця посадки пасажирів забирає спеціальний автомобіль.

Пасажирисовершіть політ на повітряній кулі одночасно можуть 2-3 людини, в залежності від комплекції і статури. Загальна вага мандрівників не повинен перевищувати 210 кілограм. Для великої компанії в небо можуть злетіти до 10 аеростатів одночасно.

Час польотівполети на повітряній кулі проходять цілий рік. З травня по листопад повітряні прогулянки відбуваються вранці і ввечері, відразу після сходу і за годину-дві до заходу сонця, а взимку — протягом світлового дня. Політ на повітряній кулі здійснюється тільки при сприятливих погодних умовах, в світлий час доби, при хорошій видимості і відсутності опадів.