Порторож

380

Пам’ятки в Порторож, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Порторож, екскурсовод, замовити екскурсію,

Порторож – це місто-курорт у Словенії, на узбережжі Адріатичного моря. Назва міста перекладається з італійської як “порт троянд”. Розташований у Порторож 128 кілометрів від Любляни, з одного боку, він впирається в селище Люція, з іншого – в середньовічне місто Піран.

Ще в XIII столітті ченці-бенедиктинці лікували тут від різних хвороб місцевими грязями і солями, їм також допомагав м’який місцевий клімат. У 1911 році тут був побудований Термальний центр, а в 1994 році тут були знайдені джерела гарячої мінеральної води. У 1996 році готельний комплекс “Палас-готелі” відкрив тут лікувально-оздоровчий центр.

На курорті проводиться лікування за допомогою унікальних морських лікувальних грязей, різноманітних ванн, наприклад, з морською або солоною водою, різних видів масажу, лікувальної гімнастики, акупунктури, а також інгаляцій і фізіотерапії. Відпочинок тут рекомендується людям з онкологічними, гінекологічними та неврологічними захворюваннями, захворюваннями органів дихання та шкіри,а також опорно-рухового апарату.

На курорті також є можливість відпочити на насипному піщаному пляжі, оглянути найбільшу в Європі карстову печеру під назвою Постойна яма, прогулятися в середньовічний Пред’ямський замок, а також оглянути старовинний місто Піран, що знаходиться в 2.5 кілометрів від Порторож.