Правила польоту на літаку

5-25-2021

Перед входом в аеропорт всім повинні безконтактно виміряти температуру. Якщо у пасажира підвищена температура, а це вище 37, йому відмовляють у вході в аеропорт і, відповідно, в польоті. Хочемо порекомендувати політати на власному літаку на сайті   https://extremepro.club/polit-na-litaku   Ви сможете докладніше ознайомитися з інформацією.

У вас виникне резонне питання: а що ж тоді з квитком? вам на місці видається довідка про хворобу, по якій ви зможете повернути гроші за квиток.

Пасажири і співробітники аеропорту повинні дотримуватися соціальну дистанцію і перебувати на відстані не менше 1,5 метра один від одного.

В аеропорту, у всіх зонах, повинні продаватися маски і рукавички. Безкоштовно повинні стояти антисептики.

Пасажири і члени екіпажу повинні використовувати маски і рукавички при вході в літак і під час польоту. На рейсах більше 3-х годин пасажирам повинні видати нові маски для заміни.

На лінії контролю посадки або при вході на борт пасажирам повинні виміряти температуру, пасажири з підвищеною температурою тіла в літак не допускаються.

Пасажири не повинні ходити по салону, крім випадків використання туалетної кімнати. При цьому черга в туалети повинна регулюватися бортпровідником для дотримання дистанції.

Кожна авіакомпанія встановила свої правила до перельотів під час пандемії коронавірусу. Всі вони відповідають регламенту росспоживнагляду і в принципі однакові, але якщо у вас вже намічений політ, то про всяк випадок вивчіть норми вашого перевізника: