Продам будинок

280

Пам’ятки в Алмазний будинок, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Алмазний будинок, екскурсовод, замовити екскурсію,

У місті Сеговія знаходиться монументальний «колекція» незвичайних будівель, церков, міських валів і палаців. Всі вони стають джерелом натхнення для великих іспанських художників і ремісників.

Цілком зрозуміло, чому вже з XVIII століття тут почали відкриватися школи мистецтв. Почалося все з того моменту, коли учений Еспіноса-де-лос-Монтерос створив художню школу для того, щоб поширити необхідні знання та присвятити людей, які вже займаються мистецтвом.

Що стосується самого «Алмазного» будинку, то він був побудований в останній третині XV століття за замовленням губернатора Сеговії Хуана де ла Ос. У цьому абсолютно типовому кастильською будинку утворилися пустоти, які могли заповнити тільки блоки, вирізані у формі алмазу. Таким чином, це прикраса з’явилося тут ненавмисно.

Протягом довгих років будівля використовувалася як для приватних, так і для суспільних потреб. В 70-е будівлю було передано Міністерству освіти, яке отреставрировало його і передало Школі прикладних мистецтв.

Зараз в цій будівлі розташовується Вища школа Мистецтва і дизайну, де студентів навчають необхідним навичкам і розвивають їх таланти, які допоможуть їм у подальшій роботі.