Ратуша Гента

226

Пам’ятки в Ратуша Гента, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ратуша Гента, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Ратуша – це одна з багатьох середньовічних пам’яток Гента. Створення цього архітектурного твору мистецтва припадає на період правління тут Карла V. Вона значно відрізняється від інших споруд міста, однак за кілька століть споруда настільки злилося з фантастичною атмосферою, що стало невід’ємною його частиною.

Ратуша збудована на місці, де до 1482 року стояли гільдейскі будинку. Будівництво нової ратуші закінчилося через два роки. Але з часом місця стало не вистачати, і з 1518 по 1535 роки будівництво тривало, в результаті чого будівля набула готичний вигляд. У XIX столітті будівля пережила ще кілька реконструкцій.

Всередині ратуша справляє чудове враження. Весь інтер’єр був заново створений в кінці XIX століття за проектом Віолі-ле-Дюка. Незважаючи на те, що всі зображення на стінах – це фантазія художника, його особисте уявлення архітектурної манери XV століття, вони переносять відвідувача в далеке минуле. Все виконано настільки реалістично, що створюється враження, ніби час тут зупинився.