Ресторан Будинок Дракули

584

Пам’ятки в Ресторан "Будинок Дракули", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан "Будинок Дракули", екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Бари, ресторани, кафе
>

Будинок Дракули – старовинна будівля в містечку Сігішоара, в Румунії, де народився знаменитий князь Влад ІІІ Цепеш, відомий як граф Дракула. Зараз у цьому будинку облаштований тематичний ресторан.

Будинок Дракули розташований в історичному центрі міста, неподалік від Годинникової вежі – символу міста Сігішоара. Будівля дуже давнє, рік його споруди не визначено, однак відомо, що саме тут, в 1431 році народився Влад Цепеш, прототип знаменитого вампіра. У цьому будинку він прожив чотири роки, про що свідчить відповідна меморіальна табличка над входом.

Ззовні будинок оздоблений кованими залізними драконами – на честь батька Влада, нагородженого Орденом Дракона.
Всередині будинку розташований колоритний ресторан, присвячений графу Дракулі, вампірів і всілякої нечисті – кожен вечір тут розігрується невеличке тематичне дійство з участю цих персонажів. Одна з дерев’яних стін ресторану прикрашена стародавньої розписом – це одна з перших фресок, що зображують Влада Цепеша.

Навколо ресторану можна відшукати безліч сувенірних крамниць, які експлуатують образ великого вампіра.
З упевненістю можна сказати, що для всіх шанувальників Влада Цепеша, це місце обов’язково до відвідування. Але і всі інші туристи теж не будуть розчаровані: Будинок Дракули – дуже цікавий і затишний ресторанчик, в якому можна відпочити і розслабитися після численних екскурсій по Сігішоарі.