Ресторан Електрик Кэтс

496

Пам’ятки в Ресторан "Електрик Кэтс", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан "Електрик Кэтс", екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Бари, ресторани, кафе
>

“Електрик Кэтс” – це відомий ресторан міжнародної кухні, розташований в індійському штаті Гоа, в селищі Бага. Цей заклад користується великою популярністю серед російськомовних туристів.

Ресторан “Електрик Кэтс” – це цілком демократичний заклад, який приваблює відвідувачів не вишуканими інтер’єрами і зовнішнім лоском, а смачною їжею, великими порціями і низькими цінами. Розміщуючись в самому центрі курортного селища Бага, цей ресторан давно заслужив собі відмінну репутацію.

Тутешня кухня дуже різноманітна – в меню можна зустріти індійську, китайську, італійську та європейську їжу, а також страви з морепродуктів. Вибір вин та інших напоїв також вельми значний. Окремим плюсом ресторану є меню, складений російською мовою.

В цілому, “Електрик Кэтс” – це відмінний ресторан, відповідний найвищим міжнародним стандартам. І хоча це місце складно назвати елітним закладом, у плані співвідношення ціни і якості “Електрик Кэтс” не знає собі рівних в усьому Гоа.