Ресторан Elevant

520

Пам’ятки в Ресторан "Elevant", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан "Elevant", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 765

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Щоб потрапити в ресторан “Elevant”, доведеться піднятися по гвинтових залізної сходах і тільки потім, влаштувавшись в зручному плетеному кріслі отримувати справжню насолоду від дивовижної атмосфери цього закладу. Справа в тому, що головний принцип ресторану – екологічна чистота. Ця ідея дуже гармонує з елементами староіндійської культури харчування, яку сповідують тут. В меню – великий вибір м’ясних страв, приготованих по північно-індійської традиції, а також є спеціальне вегетаріанське меню.

Страви, які подають в ресторан “Elevant”, практично не мають аналогів (якщо тільки не відправитися прямо в Індію). Тут дивовижно поєднується естонська пейзаж, сюжети з індійської історії, традиційна домашня їжа, страви інших національних кухонь, а також елементи аюрведичної медицини. Такого в Талліні ви більше не знайдете ніде!

Вражаюче, але навіть інтер’єр оформлений таким чином, що є абсолютно екологічно чистим. В оформленні використані матеріали і прийоми, якими користувалися багато століть тому. Наприклад, стіни пофарбовані фарбами, виготовленими за рецептами середньовічної Європи, з застосуванням яєць, сиру і натуральних барвників. Підлоги та двері покриті натуральним маслом. Тут дійсно починаєш розуміти, що таке торжество Природи.