Ресторан La Yola Restaurant

295

Пам’ятки в Ресторан "La Yola Restaurant", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан "La Yola Restaurant", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 3 869

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Ресторан «La Yola Restaurant» – прекрасне місце для того, щоб провести чуттєвий вечір з коханою людиною.

Вся атмосфера ресторану налаштовує на романтичну хвилю. Оригінально оформлене приміщення розміщене на палях і винесено прямо в море. Через прозорий підлогу видно легка брижі на морській поверхні, а відкриті веранди продуваються пестливим карибським вітром з ароматом прянощів. Дах покрита сухим пальмовим гіллям, що робить її схожою на той курінь, у якому, судячи по прислів’ю, вам з милим і буде рай. Недарма останнім часом ресторан використовується для проведення урочистих весільних церемоній. Сюди приїжджають молодята з Європи, щоб зробити своє одруження неповторним, незабутнім і яскравим.

Кухня ресторану пропонує в основному страви середземноморської кухні з великою кількістю морепродуктів. Однак, враховуючи кулінарні пристрасті гостей різних національностей, в меню з’являється все більше страв з елементами ф’южн (змішання смакових стилів).