Ресторан Neh

404

Пам’ятки в Ресторан "Neh", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан "Neh", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 765

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Ресторан «Neh» — один з двох однойменних ресторанів, що пропонують своїм відвідувачам справді національну кухню. Справа в тому, що в процесі приготування різних страв шеф-кухар використовує виключно продукти виробництва місцевих фермерів, які спеціально привозять сюди з ферми, розташованої на острові Муху. Саме цією прихильністю до кулінарних традицій північних островів ресторан «Neh» відрізняє від інших закладів Талліна.

Шеф-кухар цього ресторану знаменитий на всю Естонію і вже став справжньою пам’яткою. Він віртуозно готує смачні страви істинно національної кухні. У меню представлено кілька видів м’яса — крім яловичини, свинини, баранини і кролятини в ньому також присутня м’ясо лося і кабана, а також великий асортимент риби.

Ще одна цікава деталь — ресторан активно співпрацює з галереєю «Тамм», розташованої поблизу. Тому в ресторані регулярно проводяться виставки творів естонських художників. Це дивовижне поєднання смачної з прекрасним! І ще одна причина, по якій сюди обов’язково варто зайти — це найкраще місце, якщо пізно ввечері захотілося перекусити на шляху з театру або концерту. Після 22.00 тут діє особлива вечірнє меню, причому кожен день — різне.