Ресторан Ocean Basket у Пафосі

387

Пам’ятки в Ресторан Ocean Basket в Пафосі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан Ocean Basket в Пафосі, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 766

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Ресторан Ocean Basket в Пафосі відомий своїми неповторними стравами зі свіжих морепродуктів. Тут відвідувачі можуть скуштувати шедеври кулінарної майстерності з мідій, устриць, кальмарів, восьминогів, камбали, креветок.

Ocean Basket – мережа ресторанів середземноморської кухні по всьому Кіпру, заклад якої є в кожному місті острови. Ресторан вважається сімейним, тому в меню гості можуть вибрати досить багато страв для дітей. Заклад має у своєму розпорядженні критими залами та літньою терасою. Інтер’єр ресторану досить простий, переважають відтінки білого кольору.

Рекомендується заздалегідь бронювати столики, так як ресторан досить популярний не тільки серед іноземців, але і є улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів, тому у будні та вихідні дні заклад не пустує. Персонал дуже доброзичливий, багато офіціанти розуміють англійську та російську мови.