Ресторан Restaurant Lokys

319

Пам’ятки в Ресторан "Restaurant Lokys", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан "Restaurant Lokys", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 1 068

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Будівля, в якому знаходиться ресторан Lokys, було побудовано в кінці XV століття для одного з найбагатших купців. Протягом століть воно змінило чимало власників. До 1972 року тут були і магазини, і таверни, та пивні.

Lokys подобається своїм відвідувачам, перш за все, різноманітним меню і незвичайною обстановкою у дворі, виконаної в середньовічному стилі, а також зручним місцем розташування в районі Старого міста. Приємна обстановка приваблює безліч відвідувачів.

Тут подають чудові страви з дичини, а головний фірмові страви цього закладу – гаряча закуска з м’яса косулі, оленини і шматочків домашньої ковбаски, а також стейк з бобра. У поєднанні з гарячим домашнім вином зі спеціями – це як раз те, що потрібно в похмурий день. А в кінці обіду Вам піднесуть подарунок від закладу – фірмову настоянку на травах для поліпшення травлення.