Ресторан швидкого харчування KFC на вулиці Баумана

84

Пам’ятки в Ресторан швидкого харчування KFC на вулиці Баумана, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан швидкого харчування KFC на вулиці Баумана, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Бари, ресторани, кафе
>

Ресторан швидкого харчування КFС — це казанський філія знаменитої мережі американських фастфуд-закусочних Kentucky Fried Chicken. Ресторан розташований в самому центрі Казані, на вулиці Баумана.

Перший ресторан KFC виникла в США ще в 1952 році, і з тих пір тисячі його філій відкрилися в багатьох країнах світу. Казанське відділення KFC розпочало свою роботу у 2012 році і швидко завоював собі постійних клієнтів. Фірмовим блюдом ресторану є смажені курячі крильця, які тут дуже смачні. Крім того в меню доступні і інші страви, характерні для ресторанів фастфуду — різноманітні бутерброди, гамбургери, смажена картопля, нагетси, кава, морозиво та інше.

Персонал KFC дуже ввічливий і привітний, а ціни тут більш ніж помірні. Усім відвідувачам ресторану доступний безкоштовний Інтернет через Wi-Fi. В цілому, ця філія KFC міцно зайняв свою нішу в сфері швидкого харчування і користується заслуженою популярністю у жителів Казані.