Ресторан Tchaikovsky

448

Пам’ятки в Ресторан "Tchaikovsky", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан "Tchaikovsky", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 765

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Ресторан “Чайковський” – заклад, немов спеціально створене для туристів з Росії. Крім того, що тут можна віддатися ностальгії і спробувати страви російської кухні, відвідувачі можуть задовольнити свої естетичні потреби. На перший погляд може здатися, що в оформленні присутній пафос, але дизайнери всього лише намагалися відтворити типову обстановку XIX століття. Саме тому все тут настільки витончено, виразно, багато.

Аристократичність тут простежується буквально у всьому – в залі звучить класична музика, меблі стилізована під старовину, столики розраховані на різну кількість персон. Подібна обстановка дуже розташовує до приємних емоцій і свідчить про прихильність до мистецтва. Інтер’єр оформлений досить оригінально, в ньому гармонійно поєднуються елементи російської та естонської культур. Гармонія тут простежується у всьому – починаючи від найдрібніших деталей обстановки і закінчуючи меню, в якому присутні обидві національні кухні.