Римський театр у Вероні

898

Пам’ятки в Римський театр у Вероні, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Римський театр у Вероні, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 1 878

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Римський театр у Вероні (Італія) – стародавня споруда, що датується останньою чвертю I століття нашої ери. Це античний римський театр, чиї добре збережені руїни прикрашають підніжжя і схил пагорба Кастель Сан П’єтро (пагорб Святого Петра).

Театр постійно руйнувався повенями через протікає поруч річки Адідже, але це не єдине, що призвело стародавня будівля в занепад. У ранньому Середньовіччі територію Римського театру засипали землею так, що вона практично повністю зникла з очей. Поверх насипу були зведені нові будівлі, в тому числі резиденцією остготського короля Теодоріха Великого. Тут же жили правителі лангобардских племен.

Римський театр знайшов друге життя в 1830 році, коли його відкопали під знесеними будівлями. Основні частини театру збереглися в пізнаваному вигляді: амфітеатр з глядацькими місцями, аркади, широкі сходи, що з’єднувала античне будова з вершиною пагорба. На жаль, від сцени збереглася тільки мала частина. У північній Італії немає іншого порівнянного за важливістю добре збереженого античного театру.

Руїни Римського театру не тільки відкриті для відвідування, але і служать майданчиком для проведення Веронського річного оперного сезону.