Руїни собору святого Павла

444

Пам’ятки в Руїни собору святого Павла, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Руїни собору святого Павла, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 243

Собор святого Павла – це головна архітектурна спадщина європейської архітектури в Азії. Він знаходився в центрі півострова Макао, але був зруйнований під час пожежі в 1835 році. Сьогодні від чудового храму залишилися лише головний фасад з віконними прорізами і центральним входом і фрагмент парадних сходів, що веде до собору. Не дивлячись на те, що фактично від собору залишилися одні руїни, він справляє сильне враження, контрастуючи з іншою традиційно китайської архітектурою міста.

Собор був побудований в 1638 році під проводом італійських єзуїтів. Це був головний християнський храм Східної Азії. Побудований з дерева, він являє собою складне поєднання португальських і китайських архітектурних традицій. П’ятиповерхова будівля мала три парадного входу, прикрашені колонами і барельєфами. Внутрішні зали і галереї храму були повністю покриті розписом, зображуючи ангелів і діяння святих. На третьому поверсі знаходився лик Богоматері, на четвертому – скульптура Ісуса, а на п’ятому – зображення Святої Трійці.

Не дивлячись на грандіозне значення, після пожежі собор вирішили не відновлювати. Макао тоді починав втрачати свій авторитет і вплив, поступаючись першістю Гонконгу. Вцілілі фрески перенесли в музей Макао, а збережені реліквії віддали в монастирях. Реставрували лише вцілілий фасад. Були відновлені бронзові статуї, що знаходяться у спеціальних нішах, і єрусалимський хрест, що підноситься над центральним входом.