Санаторій «Ленінські скелі»

395

Пам’ятки в Санаторій «Ленінські скелі», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Санаторій «Ленінські скелі», екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 632

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Санаторій «Ленінські скелі» знаходиться біля підніжжя гори Машук, звідки відкриваються гряди Кавказьких гір і панорама П’ятигорська. Він має власної лікувально-діагностичною базою, і приймає на лікування дітей і дорослих. Відпочиваючих розміщують у двоспальних кімнатах. Лікування в «Ленінських скелях» здійснюється на базі санаторію, а також міських бальнеолечебниц і грязелікарень, куди туристів доставляють транспортом здравниці. Також слід зазначити, що на території оздоровниці круглий рік працює канатна дорога, а поблизу неї розташовані мінеральні джерела, що володіють цілющими властивостями.

Інфраструктура санаторію розвинена на високому рівні – у користування гостям надані спорт майданчики, тренажерний зал, дитяча кімната. За додаткову оплату ви зможете скористатися кінозалом, бібліотекою, перукарні, кабінетом лікувальної косметики, а також сауну і лазнею. В санаторії проходять лікування люди з різними захворюваннями ендокринної та імунної системи, а також органів травлення, опорно–рухового апарату та шлунково-кишкового тракту.