Селище Міртос

436

Пам’ятки в Селище Міртос, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Селище Міртос, екскурсовод, замовити екскурсію,

Міртос – це невелике селище на острові Крит у Греції. Вона приваблює туристів своєю спокійним розміреним життям без галасливих розважальних центрів і атракціонів.

Відпочинок у селі Міртос розрахований, в першу чергу, на сімейні пари з дітьми або пари, які хочуть усамітнитися подалі від чужих очей. Тут не так багато туристів, як в інших курортах Греції і немає настирливих гідів з пропозиціями екскурсій.

Міртос займає невелику територію вздовж узбережжя Середземного моря. В населеному пункті є кілька готелів, де можна замовити номер з видом на море. Крім цього, в селі є комфортний пляж, наданий для вільного відпочинку без лежаків і прокату спортивного інвентарю. Багато хто називає його диким. Перекусити і випити вина можна в будь-якому кафе чи таверн. Їх тут не багато, але вони найкращі.

Що стосується історії селища, то він існує вже давно, ще до нашого століття. Свідчення того, виявлені в ході археологічних розкопок, два селища, які перебували там близько двох тисяч років тому. До речі, якщо побажаєте, то можете оглянути руїни. Вони знаходяться у східній частині Миртоса.