Село гончарів

372

Пам’ятки в Село гончарів, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Село гончарів, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Місцеве виробництво
>

Відпочинок на Чорному морі — це не тільки сонячні ванни і морські купання, але ще і можливість дізнатися щось нове, спробувати себе в новій ролі. Наприклад, можна долучитися до гончарного мистецтва і забрати на пам’ять про відпустку глиняну вазу, зроблену своїми руками.

Можливість побачити роботу справжніх умільців надасться всім, хто відвідає гончарну майстерню в селі Варварівка поблизу Анапи. Ця майстерня є частиною експозиції у парку античної грецької культури «Дюмо». Екскурсоводи розкажуть туристам, як працювали античні майстри, яку використовували глину, як прикрашали свої вироби. Тут же познайомлять з історією Греції, культурою, одягом, побутом древніх греків. Майстер на ваших очах з безформного шматка глини створить вазу або піалу, а ви будете захоплено стежити за обертанням гончарного кола.

Захочете спробувати самі – будь ласка, тільки не думайте, що це так просто. Можливо, в перший раз вийде не дуже симетрична ваза, зате від самого процесу роботи ви відчуєте справжній захват. Потім художник розповість, як розписувалися стародавні грецькі амфори, які фарби при цьому застосовувалися, покаже традиційні малюнки. Якщо після всього побаченого і почутого ви відчуєте творчий порив, то можна розписати вподобаний горщик або вазон і стати щасливим володарем. Звичайно, це задоволення не безкоштовне, але і ваше творіння буде справді безцінним сувеніром, єдиним у своєму роді.