Село Монсанто

498

Пам’ятки в Село Монсанто, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Село Монсанто, екскурсовод, замовити екскурсію,

Монсанто – це сама португальська село, розташована на горі на південний схід від Серра да Естрела. Місцеві будиночки розташовані упереміж з валунами і крихітні вулиці, ніби прорізані крізь скелі. Місцевість цього села залишається незмінною багато століть.

Село Монсанто розташована на схилі гори висотою під 800 метрів, назва якої перекладається як «Свята гора». Засновано село була близько 3000 років тому кельтськими племенами.

Жителі прийняли рішення великі валуни не чіпати, а забудовувати простір між ними, під ними, над ними, словом – скрізь, використовуючи камені як стіни, дахи, фундамент і основний будівельний матеріал. В результаті забудови вийшло унікальне хитросплетіння природних скельних утворень і творінь людських рук.

Виявляється, гучний слоган «сама португальська село» жителі Монсанто не придумали самі. У 1938 році проводився португальська національний конкурс самого автентичного населеного пункту, і головний приз потрапив в руки монсантовцам. Срібний півень і сьогодні красується на часовий вежі посеред села.