Скульптура в парку Гаруда Вішну Кенчана

496

Пам’ятки в Скульптура в парку "Гаруда Вішну Кенчана", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Скульптура в парку "Гаруда Вішну Кенчана", екскурсовод, замовити екскурсію,

Скульптура в парку “Гаруда Вішну Кенчана” знаходиться в найвищій точці острова Балі. Це монументальна споруда, автором проекту якої став відомий сучасний скульптор Індонезії Ниоман Нуарута, являє собою фігуру лорда Вішну, летить на міфічного птаха Гаруда.

Монумент, на виготовлення якого пішло більше чотирьох тисяч тонн міді і латуні, покликаний стати найбільшою скульптурою на планеті: його висота складе 150 метрів, а розмах крил Гаруди – 64 метри. Вішну – це верховне божество індуїзму, охоронець світобудови і символ мудрості.

Зазвичай його зображують у вигляді чотирирукої людської фігури з синьою шкірою, в кожній руці Вішну тримає за божественним атрибуту – булаву, квітка лотоса, чакру і раковину. Вірним помічником индуисткого божества є гігантська птах Гаруда.Будівництво ще не закінчене, скульптура ще не зібрана воєдино , її частині представлені огляду окремо.