Срібний павільйон Гінкакудзі

311

Пам’ятки в Срібний павільйон Гінкакудзі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Срібний павільйон Гінкакудзі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Гінкакудзі являє собою Срібний павільйон, який є однією з найбільших скарбниць Японії. Сад, храм і гора, покрита густим лісом, біля підніжжя якої розташувався Срібний павільйон, складають єдине ціле.

Срібний павільйон, споруджений в 1483 році, під час правління сьогуна Есімаси Асикаги (1434-1490), – це двоповерховий палац з чотирисхилим дахом, увінчана бронзовою фігурою Фенікса.

Широкі виноси карнизів відокремлюють другий поверх від нижнього. Кути даху і карнизів злегка підняті. Верхній поверх оперезаний галереєю. Два кольори домінують у вигляді павільйону: численні відтінки коричневого, природного кольору старого дерева, і білий з блакитним відливом – колір паперу, якої обклеєні решітки візерункових вікон і розсувних стін.

Павільйон вражає своєю красою, але не виблискує, а прихований, глибинної, захоплює своїми м’якими і в той же час чіткими обрисами, повтореними на дзеркальній поверхні розташованого поруч озера.