Стадіон Спартак

683

Пам’ятки в Стадіон "Спартак", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Стадіон "Спартак", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 4 001

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

«Спартак» — це чудовий багатоцільовий стадіон, який є одним з найстаріших спортивних споруд Новосибірська. Його побудували в центрі міста на місці старовинного кладовища. Для проведення футбольних матчів тут передбачено чудове поле з якісним штучним покриттям і підігрівом. Крім цього, на стадіоні є бігові доріжки, які призначені для змагань з легкої атлетики. Споруди «Спартака» включають в себе баскетбольні та волейбольні зали, а також корт для заняття великим тенісом, фехтуванням і багатьма іншими видами спорту.

Перший суттєвішим ремонт стадіону пройшов через два роки після його відкриття, а в 1952 році «Спартак» закрили на реконструкцію, у зв’язку з ветхістю та відсутністю коштів на відновлення. У 2004 році тут встановили професійне звукове обладнання і замінили покриття. У 2011 році на стадіоні було повішено нове табло. На «Спартаку» тренується новосибірський футбольний клуб «Сибір», також це місце часто використовується для проведення широкомасштабних міських заходів.