Станція метро Алма-Атинська

193

Пам’ятки в Станція метро "Алма-Атинська", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Станція метро "Алма-Атинська", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

“Алма-Атинська” є однією з найбільш нових станцій московського метрополітену. На сьогоднішній день вона закінчує південне напрямок Замоскворецької лінії метро. Станція була відкрита в кінці грудня 2012 року. Москвичі неоднозначно відносяться до назви станції, яке відсилає, з одного боку, до назви однієї з прилеглих вулиць, з іншого, до сформованої в Алма-Аті Панфиловской дивізії, героїчно захищала місто під час Великої Вітчизняної війни. Але як би те ні було, поки на карті метрополітену значиться назва “Алма-Атинська”.

Оформлення станції можна назвати оригінальним і стильним. Воно дуже просте і будується на контрасті кольору і незвичайність форми. Гладкий блискучий гранітний підлогу і стіни сірого відтінку сусідить з оригінальними залізними конструкціями цегляно-червоного кольору, на яких віялоподібно закріплені світильники.

Станція має два наземних вестибюля і обладнана для зручності пересування людей з обмеженими можливостями.