Станція метро Площа Маркса

248

Пам’ятки в Станція метро 'Площа Маркса', фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Станція метро 'Площа Маркса', екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 4 001

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Станція «Площа Маркса» Новосибірського метрополітену була відкрита для пасажирів у липні 1991 року, будівельні роботи велися тут майже шість років. Станція розташована під найбільшою транспортною розв’язкою лівобережної частини Новосибірська – площею Карла Маркса. Вона займає перше місце в Новосибірському метро за кількістю обслуговуваних пасажирів. Станція «Площа Маркса» відноситься до числа односводчатых станцій неглибокого залягання.

Станція зведена за проектом архітекторів Моржакова, Малихіна та Козляева. Стіни шляхів, оформлені у вигляді коротких з’єднуються один з одним блоків, облицьовані темно-червоним гранітом. Підлога платформи викладена гранітом світло-сірого кольору. Висвітлюється станція світильниками в оригінальних плафонах, розташованими в три ряди. Посередині платформи встановлені три металеві колони з інформаційними стендами.