Станція Мінського метрополітену «Схід»

388

Пам’ятки в Станція Мінського метрополітену «Схід», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Станція Мінського метрополітену «Схід», екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Транспортні об’єкти
>

Станція Мінського метрополітену «Схід» знаходиться на Московській лінії і розділяє «Московську» станцію з «Борисівським трактом». Вона була відкрита у складі 2-ої черги мінського метро 31 грудня 1986 року.

Станцію спроектував архітектор Е. Леонтович. Конструкція односклепінна і складається з монолітного залізобетону. Довжина прямої острівної платформи становить 102 метри.

В основі інтер’єру лежить тема освоєння космосу. Внутрішній об’єм вирішено нетрадиційним способом. «Схід» має форму космічного корабля з вікнами ілюмінаторів.

Для створення художнього образу був використаний єдиний архітектурний елемент, виконаний у вигляді квіткового пелюстки із збірного залізобетону. На шляховий стіні знаходиться подовжений козирок – светозащитный елемент, службовець також екраном світлового потоку. Станція добре освітлюється. Шляхові стіни і написи облицьовані темно-червоним гранітом, склепіння стелі білий.

Є виходи до Національної бібліотеки, саду та мікрорайону «Схід».