Стіна Реформації

404

Пам’ятки в Стіна Реформації, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Стіна Реформації, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

Стіна Реформації – найдовший пам’ятник, що складається з статуй і барельєфів. Стіна була встановлена в Женеві в честь головних дійових осіб під час подій протестантської Реформації: Кальвіна, Беза, Фореля і Нокса. Саме ці люди колись зробили значний переворот в свідомості народів всієї Європи і зробили великий вплив на розвиток людства.

Стіна Реформації знаходиться на території університету Женеви, який заснував Жан Кальвін. Монумент був відкритий в 1909 році на честь 400-річчя з дня народження Жана Кальвіна та 350-річчя з дня заснування женевського університету.

Пам’ятник являє собою не просто стіну. До неї примикають п’ятиметрові статуї найголовніших діячів кальвінізму. З обох сторін від скульптур викарбувано девіз Реформації і Женеви, який в перекладі означає “Після мороку світло”, а на постаменті центральної статуї є христограмма ΙΗΣ. Камені, які використані для будівництва цього монумента, були привезені з Бургундії.