Свердловська кіностудія

437

Пам’ятки в Свердловська кіностудія, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Свердловська кіностудія, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 8 177

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Єкатеринбург почав культурно розвиватися ще під час Великої вітчизняної війни. В той час, в лютому місяці 1943 року, була заснована Свердловська кіностудія художніх фільмів. Це одна з наймолодших кіностудій в Росії. Її випереджають лише Московська і Петербурзька кіностудії. Першим головою, розпочатої справи, став директор А. С. Шитов.

За час свого існування, а це, ні мало, ні багато – 60 років, кіностудія відзняла більш ніж 200 художніх і близько 500 документальних фільмів, науково-популярних картин, справила на світ понад 100 робіт, анімаційного жанру. Величезна кількість цих робіт поповнили золотий запас вітчизняного кінематографа.

Пару років тому, незалежні продюсери і кілька студій посприяли створенню нової диверсифікованої медіагрупи на базі Свердловської кіностудії, яка б займалася зйомками фільмів і серіалів.

В даний час студія Свердловська кінематографа не стоїть на місці. Вона активно розвивається в усіх напрямках. Одним з них є процес забезпечення створення фільмів всіма доступними різновидами знімальної техніки: ARRI, Kinoflo, Dedolight.