Тбіліський ботанічний сад

416

Пам’ятки в Тбіліський ботанічний сад, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Тбіліський ботанічний сад, екскурсовод, замовити екскурсію,

Тбіліський ботанічний сад буде цікавий людям будь-якого віку.
Дітям сподобаються квіти і просторе місце для ігор, адже територія саду вже становить 128 гектар.

Любителів флори і фауни зацікавлять сотні рідкісних видів рослин і тварин. Історикам буде цікаво саме місце саду, адже тут крім музею є старе мусульманське кладовище. А молодим романтичним парам, безумовно, сподобається не тільки один з трьох арочний міст над водоспадом на території саду, але і ставки в тіні дерев.

Загалом, це одна з найрізноманітніших місць в місті, де стереотипи про спокійний відпочинок зникають вже при вході. Адже цей сад має два входи: Головний і Підземний, який знаходиться в тунелі, правда, вже майже 10 років, як цей тунель перероблений в нічний клуб і сам вхід закритий, але факт залишається фактом, і другий вхід також має місце бути.

Варто відзначити, що сам сад вже розміняв своє четверте сторіччя з дня створення, і з тих пір став одним з найбільш унікальних ботанічних садів в миер, завдяки зібраним колекціям.