Театр імені Маяковського

96

Пам’ятки в Театр імені Маяковського, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Театр імені Маяковського, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Театри, концерт. зали
>

Театр імені В. Маяковського — один з найбільш відомих і старих театрів міста Москви. Будівля театру було зведено в 1886 році.

Спочатку театр призначався для виступів гастрольних труп з-за кордону, деякий час він навіть носив назву «Інтернаціональний». В цьому будинку під час революції розташовувався театр сатири «Теревсат», а пізніше, починаючи з 1922 року, він був перейменований у Театр революції. Першим керівником став Всеволод Мейєрхольд. Приблизно з цього часу і починається історія театру.

Під час Великої Вітчизняної війни театр був переміщений в Ташкент. З 1943 по 1956 рік театр носив назву «Московський театр драми». У цей же період керівником театру був Н. П. Охлопков. З 1954 року театр отримує ім’я Ст. Маяковського. А. А. Гончаров став керівником театру в 1968 році. В період його керівництва були поставлені такі знамениті вистави як: «Ляльковий дім», «Біг», «Чайка», «Захід сонця», «Наполеон Перший».

В 2002 році в театрі знову змінюється керівник, їм стає С. Н. Арцибашев. Першою його роботою стала «Одруження» В. Гоголя, цей спектакль приніс керівнику чималий успіх. На сьогоднішній день керівником театру є Міндаугас Карбаускіс.