Торговельно-розважальний центр «Калінінград Плаза»

311

Пам’ятки в Торговельно-розважальний центр «Калінінград Плаза», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Торговельно-розважальний центр «Калінінград Плаза», екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Шопінг
>

Торговельно-розважальний центр «Калінінград Плаза» – це найпопулярніший серед молоді ТРЦ в Калінінграді, розташований у центрі міста навпроти готелю «Калінінград». На першому поверсі величезної центру знаходиться супермаркет «Вікторія» і суші-бар Riso. Другий і третій поверхи займають численні бутіки з модним одягом, аксесуарами, взуттям, косметикою і т. п. На третьому поверсі розташувався, так званий, фуд-корт, що складається з ресторанів швидкого харчування «Обжорний ряд», SFC, «Блинца-ца» і «Китайський смак». На цьому ж поверсі розташований пивний ресторан «Золота вобла».

Розважальна частина центру «Калінінград Плаза» складається з відомого нічного клубу «Спека» і чотирьох рівнів кінотеатрів «Каро Фільм». У вихідні дні у центрі просто не проштовхнутися, тому якщо ви хочете зробити якісь покупки, то краще приходити в будній день.