Торговий комплекс «Зоряний»

91

Пам’ятки в Торговий комплекс «Зоряний», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Торговий комплекс «Зоряний», екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 25 993

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Торговий комплекс «Зоряний» по праву можна назвати гостинним центром торгівлі і відпочинку жителів Санкт-Петербурга, що пропонує якісні товари і послуги, які розраховані на широке коло споживачів.

Він відкрився в жовтні 2006 року, що поклало початок реконструкції території популярного ринку «Зоряний». На даний момент загальна площа торгової галереї становить 5000 квадратних метрів.

Під дахами містких будівель комплексу розташувалися торгові ряди, де у відвідувачів є можливість придбати продовольчі і промислові товари, одяг, предмети інтер’єру, все для ремонту та багато іншого. На спеціальному відкритому майданчику організована зона для торгівлі свіжими овочами та фруктами, які надходять з колгоспів і радгоспів. Пропонуються безкоштовні торгові місця для садівників і городників. Також можна відвідати ресторан швидкого харчування «Макдоналдс» або відпочити в кафе.