Торгово-діловий центр «Галерея Актор»

331

Пам’ятки в Торгово-діловий центр «Галерея Актор», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Торгово-діловий центр «Галерея Актор», екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Торгово-діловий центр «Галерея Актор» розташовується в центрі Москви, на перетині Тверській вулиці і Пристрасного бульвару. Він був відкритий в 1996 році в відреставрованому будинку Всеросійського Театрального товариства, зруйнованого пожежею в 1990 році.

У минулому цей будинок було знаковим місцем для творчої інтелігенції міста, тут же до пожежі розташовувався ресторан «Будинок Актора»- улюблене місце відпочинку видатних діячів мистецтва, знаменитих акторів театру і кіно.

Сьогодні Торгово-діловий центр «Галерея Актор» складається з двох дев’ятиповерхових будинків, в яких розташувалося безліч офісів різних компаній. Три поверху одного з будинків центру відведені під сучасний торговий центр з безліччю магазинів і ресторанів. Тут можна оновити гардероб, смачно пообідати, відвідати салон краси або спланувати відпустку в туристичному агентстві.