Центральна набережна в Алушті

422

Пам’ятки в Центральна набережна в Алушті, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Центральна набережна в Алушті, екскурсовод, замовити екскурсію,

Центральна набережна в Алушті – улюблене місце для прогулянок місцевих жителів і гостей міста. Вона має протяжність близько 800 метрів і вважається однією з найкрасивіших на Кримському півострові.

Поблизу ротонди, що є символом Алушти, знаходиться великий парк з унікальної кримської флорою. Тут можна відпочити на лавках, насолоджуючись озонованим повітрям і співом птахів. Численні заклади громадського харчування на набережній ваблять туристів дивовижними ароматами інтернаціональної кухні, перед якою важко встояти.

Любителів екстриму запрошують захоплюючі атракціони, а охочих оцінити свої вокальні дані – караоке. Гордістю набережній є аквапарк зі всілякими гірками, басейнами, де можна не тільки купатися і загоряти, але і зайнятися спортом, відвідати дитячі кафе і бари.

З набережної відкривається чудовий вид на Чорне море, численні санаторії і пансіонати, що потопають у запашної зелені дерев і чагарників.