Центральна площа і Музей раковин

455

Пам’ятки у Центральна площа і Музей раковин, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Центральна площа і Музей раковин, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 110

Ялунвань – елітний курорт острова Хайнань, тут знаходиться один з кращих пляжів світу – білий кварцовий пісок, широка прибережна смуга і дивно чиста вода. Головна визначна пам’ятка цього курорту – Центральна площа, прикрашена 27-метрової колоною, безліччю скульптур і фонтанів. Саме тут і знаходиться Музей раковин, або як його ще називають «Музей Посейдона». Як не дивно, це молодий музей – його відкрили у серпні 1997 року, більшість його експонатів було подароване державі одним китайським вченим. Але не дивлячись на це, в музеї зібрано велику кількість примірників підводних мешканців Південно-Китайського моря та інших тропічних морів.

Музей розділений на чотири зали і кожен присвячений одному з океанів. Не дивлячись на те, що музей знаходиться на суходолі, всередині створюється відчуття підводного світу. Тут можна побачити морських ковзанів, зірок і їжаків, різноманітні корали і, звичайно ж, мушлі. Різноманіття форм раковин, представлених у музеї, вражає. Тут є і двостулкові черепашки, що нагадують морського гребінця, та конічно закручені черепашки черевоногих молюсків, деякі мають химерні вирости, що робить черепашки схожими на зірку або їжака, інші ж витягнуті в довгу закручену трубочку або взагалі схожі на кулю! Особливо вражає розфарбування раковин, а також блиск і перламутрові переливи на їх внутрішній поверхні. Після відвідин Музею раковин залишається маса позитивних емоцій, до того ж на виході з музею в магазинчику з сувенірами можна придбати біжутерію з черепашок, картини, люстри і ще багато чого цікавого на пам’ять про захопливу подорож!