Центральний Московський Іподром

479

Пам’ятки в Центральний Московський Іподром, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Центральний Московський Іподром, екскурсовод, замовити екскурсію,

Центральний Московський іподром є найбільшим і найстарішим кінно-спортивним комплексом Росії. Він заснований 12 вересня 1834 року, а з 1930 року вважається універсальним скаковым і бігових іподромом. Також за час існування він став осередком проведення селекційно-племінних робіт у конярстві по виведенню та випробування коней чистокровних верхових і арабських порід.

З кіньми круглий рік працюють найдосвідченіші тренера та жокеї. Щорічно випробовуються близько 1000 рисаків різних порід. Скаковой сезон триває з травня по вересень.

Відомо, що тут ще з кінця 70-х років XIX століття, за прикладом закордонних іподромів, на скачках вперше був введений тоталізатор. Це виявилося дуже вигідно для міської казни. Поступово іподром стає популярним місцем серед московського дворянства.

Територія з біговими доріжками і стайнями постійно поліпшувалася. З особливою розкішшю побудовані кам’яні трибуни з башточками і великими залами і ложами, де центральна частина виділена знаменитими скульптурами кінних квадриг.