Центральний парк

302

Пам’ятки в Центральний парк, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Центральний парк, екскурсовод, замовити екскурсію,

Центральний парк – це найбільший парк в місті Калінінграді, площа якого налічує 47 гектарів. Парк розташований між проспектом Миру, вулицею Пушкіна, Дмитра Донського та вулицею Сержанта Колоскова, головний вхід влаштований з проспекту Миру. Історія парку починається ще з кінця XVIII століття, його назва тоді було «Луизенваль».сьогодні парк складається з парку Луизанваль і Третього Альтштадтского кладовища.

Спочатку на території парку знаходилась садиба Пойентеров з парком. У 80-ті роки XVIII століття власник парку Т. Р. Фон Гиппель зробив перепланування парку відповідно англійською принципам. У 1796 році парк придбав королівський радник у справах шкіл К. Р. Бусольт і він назвав парк Луизенвалем, на честь своєї дружини Луїзи.У 1914 році Вільгельм II парк подарував місту, а будиночок Луїзи, побудований її чоловіком, використовували як будинок відпочинку для вагітних жінок.

На території парку є багато цікавих місць, які варто відвідати. Так у колишньої Кірхи пам’яті королеви Луїзи, яка була зведена у 1899-1901 роках, розташований діючий Калінінградський обласний театр ляльок. Гуляючи по парку, можна побачити пам’ятники Володимиру Висоцькому, Барону Мюнхгаузену, Францу Шуберту. У 2006 році в парку було зведено «Співоче поле», яке являє собою відкриту сцену з амфітеатром, де є глядацькі місця. Тут часто проводять різні концерти, як для дітей, так і для дорослих. Щороку тут проходить міжнародний джазовий фестиваль «Дон Ченто Джаз».