Церква Покрови Пресвятої Богородиці в Муромі

471

Пам’ятки в Церкву Покрови Пресвятої Богородиці в Муромі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Церкву Покрови Пресвятої Богородиці в Муромі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Церква Покрови Пресвятої Богородиці, що входить в комплекс будівель Спаського монастиря, розташована в безпосередній близькості від головного монастирського храму. Це єдина в Муромі двоярусна церква, яка була зведена в кінці 1680-х років. Ініціатором її будівництва і головним благодійником виступив митрополит Сарське і Подонский Варсанофий.

У 1757 році до Покровської церкви була прибудована триярусна восьмигранна шатрова дзвіниця, яка була зведена на кошти місцевого купця Павла Самаріна. А до кінця XIX століття церква Покрови мала п’ять престолів, освячених в ім’я Покрови Пресвятої Богородиці Боголюбської Божої Матері Божої Матері Скоропослушниці, на честь Всіх Святих Кирила Білозерського. У радянські часи храм був закритий, і лише в 1990-х роках тут відновилися богослужіння. В останні роки церква неодноразово реставрувалася і зараз постає поглядам городян і туристів у всій своїй красі.