Церква Покрови Пресвятої Богородиці

426

Пам’ятки в Церкву Покрови Пресвятої Богородиці, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Церкву Покрови Пресвятої Богородиці, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 2 507

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Церква Покрови Пресвятої Богородиці відкрила свої двері для перших прихожан 29 вересня 1784 року. Спочатку храм відрізнявся невеликими розмірами і призначався лише для військових, які жили у фортеці Святого Димитрія Ростовського.

Через сторіччя було прийнято рішення про спорудження більш просторого храму на новому місці. Церква була зведена на початку XX століття за проектом архітектора Р. Н. Васильєва в стилі неокласицизму.

У радянські роки церква була повністю зруйнована, а на її місці поставили пам’ятник Кірову, який простояв там аж до 2006 року, коли було прийнято рішення про зведення нового храму. Почалося будівництво з 2007 року з урочистої встановлення купола, на покриття якого був використаний майже кілограм чистого золота. Сама церква являє собою монолітне одноверха будівля, прикрашена на фасаді мозаїчним полотном із зображенням Спаса.