Церква Святих Петра і Павла

317

Пам’ятки в Церкву Святих Петра і Павла, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Церкву Святих Петра і Павла, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 25 993

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Але Петрикирхе занепадала, і тому в 30-х роках XIX століття знадобилося зведення будівлі по новому проекту – створення довірили Олександру Брюллову. Перебудовою школи та житлового будинку громади зайнявся архітектор Цолликофер, а розписом вівтарної – знаменитий брат Олександра, художник Карл Брюллов. Нову лютеранську церкву освятили в 1838 році. В кірсі встановили орган, а пізніше в одній з веж – дзвони.

З-за несприятливого сирого клімату Петербурга будівлю у 80-х роках XIX століття стало потребувати реставрації. Змінили і внутрішнє оздоблення церкви, бажаючи привести до інтер’єр стильовому єдності. Перед входом з’явилися копії скульптур данця А. Торвальдсена, що зображують апостолів Петра і Павла. У радянську епоху В культовій споруді розташовувався склад декорація театру, овочесховище, а пізніше – басейн. При цьому була втрачена настінний розпис, а внутрішній простір покращений. В наш час будівлі спробували по можливості повернути історичний вигляд і передали віруючим.