Церква Святого Стефана в Бадені

112

Пам’ятки в Церкву Святого Стефана в Бадені, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Церкву Святого Стефана в Бадені, екскурсовод, замовити екскурсію,

Церква Святого Стефана – це справжня прикраса курортного міста Баден, який знаходиться в Австрійській Республіці і вважається одним з найкрасивіших культурних центрів країни. Священне будівля є представником такого архітектурного стилю як пізня готика. Самий захоплюючий та історично цінний експонат» церкви – це унікальний орган, який нагадує про великого композитора і музиканта Вольфганга Амадея Моцарта, дирижировавшем церковним хором під час виконання мотиву «Аве верум».

Історія заснування Церкви Святого Стефана починається із створення церковного приходу в 1312 році. Саме тоді було закладено початок процвітання священного будівлі, яке було споруджено в честь пам’яті святого мученика Стефана.

Картина під назвою «Мучеництво Святого Стефана» раніше прикрашала головний вівтар, але на сьогоднішній день вона розташувалася в клиросной частині церкви. Первісний вигляд храму був виконаний в романському стилі. Витонченості і унікальності священного будівлі надає готична дзвіниця, що вінчає споруду. Її висота сягає 64 метрів, що дозволяє помітити Церква Святого Стефана з багатьох точок міста.