Універмаг Базар де ль Готель де Віль

375

Пам’ятки в Універмаг «Базар де ль’ Готель де Віль», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Універмаг «Базар де ль’ Готель де Віль», екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 10 830

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Паризький універсальний магазин Базар де ль’Готель де Вілль популярний як у туристів, так і місцевих жителів. Тут дуже широкий вибір товарів, можна придбати навіть мотоцикл або автомобіль.

Універмаг займає сім поверхів. Будівля побудована в 20-х роках минулого століття. Особливе місце в асортименті магазину займають товари для будинку і саду. Примітна велика секція «Зроби сам» – справжня мекка для всіх паризьких рукодільниць і любителів що-небудь майструвати самостійно.

Любителькам шопінгу варто врахувати, що гостромодному одягу в цьому магазині не знайдеш – практично всі відділи з одягом спеціалізуються на зразках класичного стилю в гардеробі.

Примітно, що в універсамі можна потрапити на практичні заняття по кулінарії і пообідати в невеликому затишному ресторані самообслуговування з видом на Сену.