Великий Алматинський ущелині

271

Пам’ятки у Великий Алматинський ущелині, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Великий Алматинський ущелині, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 2 405

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Великий Алматинський ущелині знаходиться на південно-заході міста Алмати, на північному схилі Заілійського Алатау. Воно відноситься до Мулі-Алатаускому Національному парку і розташоване на висоті 1780 метрів над рівнем моря.

Ущелині має західне і східне відгалуження. Західна гілка відгалуження веде в долину Алма-Арасан, де знаходиться однойменний курорт. Східне відгалуження веде до Великого Алматинському озера, яке вважається місцевої природною пам’яткою. Озеро названо Великим зовсім не через його розмірів, а з-за його місцерозташування — в басейні річки Великий Алматинки.

У двох кілометрах від озера знаходиться Державний астрономічний інститут імені П. К. Штернберга, а трохи далі в 8 кілометрах станція дослідження космічних променів — Космостанция.В околиці ущелини ростуть ялиновий ліс, різноманітні трави і чагарники — малина, жимолость, шипшина, глід. Невимовної краси краєвиди засніжених гірських вершин, чисте повітря, велика кількість снігу і сонця роблять Великий Алматинський ущелині доступним і часто відвідуваним туристами місцем.