Великий драматичний театр

488

Пам’ятки у Великий драматичний театр, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Великий драматичний театр, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Театри, концерт. зали
>

Першим спектаклем Великого драматичного театру, був “Дон Карлос” Фрідріха Шіллера. Спектакль відбувся 15 лютого 1919 року на сцені Оперної студії Консерваторії. Його постановником був Андрій Лаврентьєв. Музику до вистави написав Борис Асафьев. Першим художнім керівником театру був призначений А. Блок. У 1920 році театру було віддано будівля Малого Імператорського театру на Фонтанці. Тут театр розташовується до цього дня. Будівля Малого Імператорського театру було побудовано за проектом архітектора Фонтану в 1876-1878 роках. Його величний вигляд та чудові інтер’єри здобули йому славу одного з найкрасивіших театрів світу.
У 1956 році на чолі театру став Р. А. Товстоногов, який керував театром 33 роки. Цей час називають епохою Товстоногова. Георгій Олександрович зібрав навколо себе чудових акторів, поставив 176 вистав, багато з яких увійшли в золотий фонд радянського театру. В цей час театр отримав світову популярність і визнання.
БДТ і сьогодні залишається одним з провідних драматичних театрів Росії. В її репертуар входять вистави, поставлені за творами російської і світової класики, п’єси сучасних драматургів. Театр, як і раніше, привабливий для петербуржців і гостей міста.