Вежа Філарета

709

Пам’ятки в Вежа Філарета, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Вежа Філарета, екскурсовод, замовити екскурсію,

Вежа Філарета підноситься над відомим міланським замком Сфорца. Фортеця була резиденцією герцогів династії Сфорца. Спроектував споруда відомий італійський архітектор Антоніо Філарета в XV столітті. Зразок фортеці був узятий в якості прикладу при будівництві московського Кремля.

Вежа Філарета лаконічно з’єднується з іншими вежами масивними мурами, утворюючи одну величну структуру. В ній знаходяться головні ворота, через які можна потрапити у внутрішній двір замку. Споруда являє собою величну споруду з декількох рівнів, що має чотиригранну структуру.

Висота вежі становить близько 70 метрів. Її фасад прикрашений барельєфом італійського монарха Умберто I. На вершині першого ярусу можна побачити геральдичні фрески і статую Святого Амвросія, який є покровителем міста. В 1521 році у вежі вибухнули запаси пороху від удару блискавки, після чого споруду розібрали. Реконструкція пройшла тільки в 1900 році.